Nowe forum

Chcesz podyskutować z innymi goistami? Dowiedzieć się czegoś o grze? Podszkolić? A może po prostu porozmawiać o życiu z osobami o podobnych zainteresowaniach? Wraz z nowym rokiem wystartowało forum o tematyce goistycznej, dostępne pod adresem http://www.igo.fora.pl/.

Zapraszamy!

A założycielom życzymy sił i wytrwałości w organizowaniu tego miejsca dyskusji.

Komentarze

to ma być coś innego niż forum IAG? po co kolejne forum o tym samym?

Ała, te reklamy na dzień dobry... bry...

No, ale działa szybko, to trzeba przyznać :)

z regulaminu fora.pl: "Administrator Serwisu ma prawo do przetwarzania otrzymanych od Użytkowników danych osobowych do celów marketingowych i promocyjnych"

"Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do: 1) wysyłania na konta Użytkowników [...] informacji o bieżących ofertach Serwisu"

to ja dziękuję...

Jeśli chodzi o komentarz jina to wydaje mi się że nie ma nic nadzwyczajnego, nawet przy zakładaniu konta pocztowego musimy zaznaczyć ze zgadzamy się na przetwarzanie naszych danych osobowych.

Jakiś konkretny powód tego forum? Tak pytam, bo szukam racjonalnego wytłumaczenia kolejnego FORUM które będzie dublowało IAG... Od początku będzie na nim odkrywanie Ameryki... albo podpieranie się IAG...

Jeśli jest cokolwiek czego nie ma na IAG, a co ktoś chciałby tam umieścić... Proszę pisać... Teraz jest najlepsza okazja, żeby taką zmianę przedyskutować i uwzględnić. Chwilowo IAG zarządza zarząd PSG, który jest otwarty na ciekawe pomysły i inicjatywy.

Kontakt : zarzad@go.art.pl

jeśli ktoś nie zrozumiał wcześniejszego komentarza, przetwarzanie danych do celów marketingowych, promocyjnych czy zgoda na otrzymywanie ofert serwisu, to zgoda na SPAM! na forum też pełno reklam... nawet między kolejnymi wpisami

Tsutsui, fajnie że chcesz coś robić, ale może zamiast powielać w znacznej części funkcjonalność IAG, chciałbyś zostać opiekunem tamtejszego forum?

Ja miałem po prostu taki pomysł żeby otworzyć takie forum i to zrobiłem, wydaje mi się że nie powinno nikomu przeszkadzać że taki forum istnieje. Nie mam zamiaru podpierać się IAG. Nie wiem czy to forum przetrwa. Czas pokaże Nie mam kasy żeby wykupić własny serwer pod forum wiec na razie funkcjonuje ono pod serwisem fora.pl.

IAG to była idea. I ludzie wokół niej zgromadzeni.
Dzisiaj to tylko martwa strona. Śmieszą zarzuty o "zamachu" na IAG. Akademii od dawna już nie ma, nie ma ludzi, dla których ta idea była ważna. Każde działanie, które próbuje coś zmienić, jest dobre od nic nie robienia.

Nic nie wspominałem o "zamachu", tylko o powielaniu.
IAG była i jest świetnym projektem.
Dlaczego "umarła" ? Należy pytać się każdego z rektorów IAG... w końcu to oni nią "zarządzali"...

...może inaczej... dlaczego wg Ciebie jest "martwa" ?
Co zrobiono, żeby temu przeciwdziałać w obecnej formie ?

IAG, ma opłaconą domenę, nie ma "agresywnych" reklam, nie ma SPAMU.
Nie musisz wkładać swoich pieniędzy w projekt. ;) Wystarczy trochę chęci...

Cóż. Szkoda. Pozostaje mi życzyć, żeby Twoje forum przetrwało kluczowe pierwsze 3 miesiące i żebyś znalazł środki lub sponsorów na zmianę domeny i hosting.

Imho bez paniki, forum IAG czy samo IAG osiągnęło odpowiednią renomę aby pojawiały się klony próbujące powtórzyć sukces. Ani to pierwsze (przykładowe z 2008), ani ostatnie.

Za jakiś czas nikt o tym nie będzie pamiętał, ile osób z pamięci potrafi powiedzieć jakie klony Go-La stworzono np 3,4 lata temu (może sami twórcy nawet nie pamiętają ;)?

Te imho się pewnie różni tylko tym, że:

  • nasz portal je nagłośnił
  • patrząc kto je stworzył, może być najazd tej garstki członków mejina

Proponowałbym nie robić afery. Nowe forum albo będzie działać albo nie. Jeśli będzie, to doskonale. Jeśli nie, to chyba nie ma specjalnie o czym rozprawiać.